provize od www.novevizitky

Přihlášení do provizního systému

» Vstup pro již registrované partnery.

Získejte provizi 10 % z každé objednávky vizitek + 1 Kč za každý proklik !

Umístěte na své webové stránky reklamu na služby tiskárny vizitek - Novevizitky.cz a nechte nás vydělávat pro vás ! Provizní systém vám za každou novou zakázku získanou přes reklamu z vašeho webu připíše provizi ve výši 10 procent z ceny objednaných vizitek.

A to není vše, vyděláváte dokonce z každého příchozího návštěvníka, aniž by učinil jakoukoliv objednávku !

Jak to funguje?

Je to snadné ! O vše se stará sofistikovaný provizní software spuštěný na našem serveru:

 1. Návštěvník klikne na reklamu na vašem webu.
 2. IP adresa návštěvníka je zaznamenána systémem a prohlížečem návštěvníka se uloží cookie pro další sledování případných objednávek.
 3. Návštěvník je přes reklamu přesměrován na náš web novevizitky.cz
 4. Pokud návštěvník učiní kdykoliv během 30 dní od kliknutí na reklamu objednávku tisku vizitek, potom vám za ní bude připočítána provize ve výši 10 procent z ceny vizitek.
 5. Provedeme kontrolu uhrazení vizitek návštěvníkem a ručně schválíme připsání provize ve váš prospěch.
 6. Dokonce i v případě, že návštěvník neprovede žádnou objednávku, získáváte od nás provizi za proklik ve výši 1 Kč (z každé IP adresy se přiznává jeden proklik za období 30 dnů).
 7. O vyplacení provize můžete požádat kdykoliv jakmile nevyplacená provize přesáhne částku 500 Kč. Vyplacení provize provedeme bankovním převodem.

A to je vše ! Přiveďte nám zákazníky a my vám za to zaplatíme !

Pravidla provizního systému

Důkladně se prosím seznamte s nejdůležitějšími pravidly provizního systému:

 • Využívání partnerské reklamy pro provizi z objednávky učiněné partnerem či s ním spojenou osobou je ZAKÁZÁNO.
 • Partner je oprávněn reklamy umisťovat na webové stránky odpovídající adrese webových stránek, kterou uvedl v registračním formuláři. Pokud chce reklamy umisťovat i na jiné stránky, je třeba aby si mailem vyžádal svolení s umístěním reklamy na jiných webových stránkách, jinak se vystavuje nebezpečí, že při pozdější kontrole bude provize získaná z reklam umístěných na neschválených web stránkách odmítnuta a bude smazána.
 • Výslovně se zakazuje použití systémů pro umělé generování "prokliků". Zjištění použití takových praktik vede k okamžitému smazání všech provizí a ukončení spolupráce.
 • Provize z "testovacích prokliků" - tj. prokliků, které nejsou skutečnými prokliky na reklamy na webových stránkách, ale jsou ručně zadány do web prohlížeče jsou při ruční kontrole provozovatelem označeny jako neoprávněné a nepřipočítávají se do schválené provize.
 • Provize za prokliky (bez uskutečnění objednávky) se připočítávají pouze z IP adres na území České Republiky.

V případě zjištění porušení pravidel či obchodních podmínek bude veškerá provize smazána a spolupráce s partnerem bude bez náhrady okamžitě ukončena. Opětovné přihlášení do provizního systému nebude umožněno.

Jste připraveni nechat nás vydělávat pro Vás?

Během minuty vyplníte registrační formulář a váš účet našeho provizního partnera je vám ihned k dispozici.

» klikněte pro registraci Vašeho provizního účtu