provize od www.novevizitky

Přihlášení do provizního systému

» Vstup pro již registrované partnery.

FAQ - částé dotazy

  1. Co je potřeba k tomu abych se mohl stát provizním partnerem?
  2. Jak zjistím jakou odměnu dostanu za reklamu na svých web stránkách?
  3. Jak je provize vyplácena?
  4. Jak si založím partnerský účet?
  5. Co je to partnerský odkaz?
  6. Mohu dělat reklamu přes webové stránky třetí strany?
  7. A co mám dělat dále?

1. Co je potřeba k tomu abych se mohl stát provizním partnerem?
Především chtít vydělávat peníze reklamou pro web www.novevizitky.cz

Hlavním požadavkem je, že vlastníte webové stránky, na něž lze vložit reklamu propagující web www.novevizitky.cz (podmínkou samozřejmě je, že váš web neporušuje žádné platné zákony a neobsahuje žádný materiál schopný negativně ovlivnit dobrou pověst propagované webové stránky). Propagaci můžete provádět nejen na své webové stránce, ale i pomocí vyhledávačů, chatů a internetových fór, facebook stránek apod. Možné je také propagaci provádět mailingem obsahujícím provizní odkaz (za podmínky, že máte souhlas příjemců se zasíláním obchodních sdělení).

Vše co stačí udělat je přivést návštěvníky (z Čerké Republiky) na web novevizitky.cz prostřednictvím tzv. partnerského odkazu (ten získáte po registraci a přihlášení do vašeho provizního účtu). Navíc pokud vámi přivedený návštěvník provede na webu www.novevizitky.cz objednávku vizitek (do 30 dnů od doby co ho přivedete na náš web), potom dostanete od nás navíc provizi 10 procent z ceny objednaných vizitek (provize se počítá z ceny tisku vizitek bez poštovného a bez DPH a podmínkou jejího schválení je zaplacení vizitek objednávajícím).

A kolik si touto činností vyděláte ?

2. Jak zjistím jakou odměnu dostanu za reklamu na svých web stránkách?
Provizní systém je založen na osvědčeném software Post Affiliate Pro, který patří k uznávanému řešení provizního prodeje. Post Affiliate Pro používá kombinaci sledování IP adresy a cookies ke sledování prokliků a vyhodnocování prodejů. Když návštěvník přijde na náš web přes váš partnerský odkaz, potom provizní systém tuto skutečnost zaregistruje a uloží do databáze. Navíc uloží na počítač návštěvníka cookie, pro sledování zda návštěvník učiní později nějakou objednávku z našeho webu.

Pokud během 30 dní od vstupu návštěvníka na náš web provizní systém zjistí, že přišla objednávka od návštěvníka, který byl přiveden na www.novevizitky.cz přes váš provizní odkaz, potom na váš provizní účet připíše provizi ve výši 10 procent z ceny objednaných vizitek (cena se vypočítává z ceny tisku vizitek, bez poštovného a bez DPH). Následně provedeme ruční kontrolu, zda byly objednané vizitky návštěvníkem zaplaceny a nedošlo k porušení pravidel či obchodních podmínek a pokud je vše v pořádku, schválíme tuto provizi na vašem provizním účtu.

Post Affiliate Pro je osvědčené, spolehlivé řešení provizních systémů tisíců webových stránek po celém světě.

3. Jak je provize vyplácena?
Provizi vyplatíme bankovním převodem na účet, který uvedete ve své registraci do provizního systému. Účet musí být veden v české bance. Minimální částka schválené provize, při níž můžete požádat o výplatu provize je 500 Kč.
Platby vyplácíme v českých korunách (Kč).

4. Jak si založím partnerský účet?
Registrace do provizního systému je velmi snadná a bez poplatků.

Stačít přejít na registraci do provizního systému a vyplnit registrační formulář. Po ruční kontrole našim zástupcem, vám v případě kladného výsledku schválení nového partnera zašleme mailem přístupové heslo a další informace pro vstup do vašeho provizního účtu.

Jako registrovaný provizní partner tak získáte přístup k ovládacímu panelu, kde si můžete prohlédnout podrobné statistiky týkající se vašich partnerských odkazů, informace o stavu provizního účtu, novinky a co je hlavní můžete si v něm vybrat textové nebo grafické reklamy, jejichž umístěním na svůj web můžete začít s propagací našeho webu www.novevizitky.cz

Potom už jen stačí na svůj web umístit některou z reklam, které se vám zobrazí v ovládacím panelu, nebo pomocí těchto partnerských odkazů začít s propagací přes sociální sítě apod.

5. Co je to partnerský odkaz?
Partnerský odkaz je speciální webová adresa, na niž budete odkazovat návštěvníky. Pro každou reklamu, která se vám zobrazí ve vašem kontrolním panelu po přihlášení do provizního účtu, uvidíte odlišnou webovou adresu (parametry v adrese v žádném případě neměňte, jinak by provize z návštěvníků nemohla být připsána na váš provizní účet !).

6. Mohu dělat reklamu přes webové stránky třetí strany?
Ano, ale jen pokud si je necháte od nás schválit. Pro schválení nás kontaktujte na info@novevizitky.cz Pokud budete reklamy používat na stránkách třetích osob, které jste si od nás nenechali schválit, vystavujete se riziku, že dotčené provize vám nebudou schváleny.

Bez schválení je možné reklamy umisťovat jen na stránky, jejichž web adresu jste uvedli při registraci do registračního formuláře. Výslovně zakázáno je použití "klikacích" systémů pro generování fiktivních návštěvníků ! Použití podobných nekalých praktik nemůžeme tolerovat a jejich zjištění vede k okamžitému zrušení partnerské registrace a k odmítnutí všech dosud nevyplacených provizí.

7. A co mám dělat dále?

1. Registrujte se do provizního systému
2. Vyplňte a odešlete registrační formulář
3. Vyčkejte na naši kontrolu a následně vám na e-mail přijde přístupové heslo
4. Přihlaste se do svého partnerského účtu a prohlédněte si co vše vám umožňuje ovládací panel
5. Dejte na svou webovou stránku jednu či více reklam (na výběr jsou jak textové, tak grafické reklamy)
6. A nyní začnete vydělávat!